წყალი 12 საათით შეწყდება - GWP მოსახლეობას აფრთხილებს
„ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“ წყალმომარაგების შეზღუდვასთან დაკავშირებით განცხადებას ავრცელებს და მოსახლეობას აფრთხილებს.
„20 თებერვალს, „ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“, ვაკის რაიონში, არაყიშვილის ქ. N31-ის მიმდებარედ, წყალმომარაგების სტაბილურობისთვის ქსელზე აუცილებელ სამუშაოებს ჩაატარებს.
კომპანიის ტექნიკური ჯგუფები მოსახლეობისთვის ნაკლები დისკომფორტის შექმნის მიზნით, სამუშაოების ძირითად ნაწილს ღამის საათებში, ინტენსიურ რეჟიმში შეასრულებენ.
აღნიშნულთან დაკავშირებით, სამუშაოების მიმდინარეობის პერიოდში აუცილებელია მაგისტრალური ქსელის წყლისგან დაცლა, რის გამოც, 20 თებერვალს, ღამის 23:00 საათიდან, 21 თებერვლის დილის 11:00 საათამდე წყალმომარაგება შეეზღუდება:
ვაკის რაიონში - რამიშვილს, საჯაიას, აბულაძის, მოსაშვილის, ბერძენიშვილს, მიქელაძის, მუხაძის, დარიალის, კავსაძის, თაქთაქიშვილის, არაყიშვილის, რადიანის ქუჩებს; ჭავჭავაძის გამზირის N17-37, N40-66, ჭავჭავაძის გამზირის I შესახვევს, ფალიაშვილის ქუჩა N 31-87, N34-118, ი. აბაშიძის ქუჩა N21-87, N20-86, რაზმაძის ქუჩა N41-57, N50-68, ყიფშიძის ქუჩა N7-20, ატენის და არეშიძის ქუჩებს. რამიშვილის ქუჩის ნაწილს.
საბურთალოს რაიონში - ნატახტრის ქუჩას, ბალანჩივაძის ქუჩა N5, 37, 39, 40, იოსელიანის ქუჩა N5.
„ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“ ბოდიშს უხდის მომხმარებლებს დისკომფორტისთვის.
წყალმომარაგების შეზღუდვისა და აღდგენის შესახებ ინფორმაციას, „ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“ აბონენტებს წინასწარ, SMS-შეტყობინების სახით უგზავნის. დეტალური ინფორმაციის მოძიება შესაძლებელია კომპანიის ცხელი ხაზის - 2 93 11 11, ფეისბუქისა და ვებგვერდის მეშვეობით http://www.gwp.ge“, - ნათქვამია ინფორმაციაში.